Marka Oluşturma Hizmetleri

Marka oluşturma, doğrudan reklam kampanyaları ya da sponsorluk yolu ile bir şirketin hizmetlerinin tanıtımını ve farkındalığını oluşturma süreci olarak bilinir. Marka kimliğiniz, bir işletme olarak kim olduğunuzu nasıl gösterdiğinizdir. Markalaşma güçlü yönlerinizi, değerlerinizi, amacınızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kapsar. Markanız, şirketinizin ruhunun, statüsünün ve karakterinin bir sunumudur. Marka bilinci oluşturma stratejisi, zamanla marka farkındalığını, marka değerini ve marka duyarlılığını yönlendiren maneviyatı yüksek unsurlar etrafında döner.

  • SHARE:

Sıfırdan Marka Oluşturma Süreci Nasıl Olmalıdır?

Markanız, işletmenizin en değerli varlıklarından biridir. Şirketiniz ya da ürünleriniz için mükemmel isim bulmak bir sanattır. Özellikle çok sayıda alan adı işletmesinin yeniden satış için alan kapması zor bir iştir. İşletmenizin neyi temsil ettiğini göstermek ve hedeflenen müşteri tabanınızda yankı uyandırdığından emin olmak için marka dikkatle oluşturulmalıdır.

Marka Oluşturma Süreci aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Rakiplerinizi ve hedef kitlenizi araştırıp, öğrenmeniz gerekir,
  • Markanızın kişiliğini belirlemeniz gerekir,
  • İşletmenizin adını seçerek, doğru sloganınızı oluşturmalısınız
  • Markanızın renklerini, yazı tipini belirleyerek görünümünü seçmelisiniz,
  • Logonuzu tasarlamalısınız,

 

Ekibimiz gerekli marka mimarisini, tasarım planlamasını bir araya getirmek için kapsamlı, objektif pazar araştırması ve hedef kitle değerlendirmesi sunar.

Marka oluşturma hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için image8 uzman ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hadi Birlikte Çalışalım.

Ayrıntılar için bizimle iletişime geçin.